FarhadExchange.com : : NVIEW.PHP?TITLE= D9 87 D9 85 DA A9 D8 A7 D8 B1 DB 8C D8 A8 D8 A7 D9 81 D8 B1 D9 87 D8 A7 D8 AF D8 A7 DA A9 D8 B3 DA 86 D9 86 D8 AC D8 AF D8 B1 D9 81 D8 B1 D9 88 D8 B4 D9 88 D8 A8 D9 85 D8 A7 D9 86 DB 8C D9 88 DA A9 D8 B3 D8 A8 D8 AF D8 B1 D8 A2 D9 85 D8 AF D8 A7 DB 8C D9 86 D8 AA D8 B1 D9 86 D8 AA DB 8C
وبمانی

FarhadExchange.com


FathadExchange Telegram Channel FathadExchange InstaGram Channel
نماینده ی رسمی وبمانی در خرید و فروش سطح تجاری: سطح تجاری کاملا قابل اعتماد در خرید و فروش وبمانی
سطح اعتماد: اکسچنج مورد اعتماد کاربران وبمانی در خرید و فروش

فرهاد اکسچنج در شبکه های اجتماعی :

پیگیری سفارش

FarhadExchange.com اخبار

همکاری-با-فرهاد-اکسچنج-در-فروش-وبمانی-و-کسب-درآمد-اینترنتی(2016-12-26 00:00:00)

همکاری با فرهاد اکسچنج در فروش وبمانی

همکاری با فرهاد اکسچنج در فروش وبمانی و کسب درآمد اینترنتی

 

کسب درآمد اینترنتی و سیستم لینک ریفرال در فرهاد اکسچنج برای فروش وبمانی

***همکار افتخاری فرهاد اکسچنج شوید***

* کسب ۲۵% از کل سود هر تراکنش از کلیه ی زیرمجموعه ها فقط با یک لینک ریفرال

* تعداد نامحدود زیر مجموعه و تعداد نامحدود تراکنش

* امکان زیر مجموعه شدن خود شخص و اعضای خانواده بدون محدودیت

* شامل تراکنش های مربوط به “ریال به وبمانی” حتی بدون نیاز به ثبت نام در سایت ما

* ارسال سود به طور کاملا لحظه ای و اتوماتیک

* برداشت سود به روش های مختلف (ریال – وبمانی – پرفکت مانی –  بیت کوین) و از طریق کلیه ی کارت های شتاب و کلیه ی بانک های ایران

* سیستم کاملا اتوماتیک با کارکرد بسیار آسان و به چهار زبان انگلیسی، فارسی، آلمانی و روسی

 

خوشبختانه دوره ی آزمایشی سیستم Referral Link و همکاری با کلیه ی علاقمندان کسب درآمد اینترنتی روی سایت دات نت ما به موفقیت به پایان رسیده و اکنون کاملا فعال و عملیاتی شده است. در این مدت کلیه ی باگ های مربوطه رفع گردید و تا جاییکه امکان داشت نظرات کاربران محترم اعمال شد تا به نتیجه ی مطلوب برسیم. اکنون سیستم ریفرال لینک ما روی هر دو سایت دات نت و دات کام فعال و عملیاتی می باشد.

سایت فرهاد اکسچنج دات نت برای ارزهای  الکترونیکی پرفکت مانی و بیت کوین و خرید و فروش و تبدیل شان به یکدیگر است.

سایت فرهاد اکسچنج دات کام برای ارزهای  الکترونیکی وبمانی و پیپال و مانی بوکرز و خرید و فروش و تبدیل شان به یکدیگر است.

با استفاده از این امکان، هر کس می تواند افتخار همکاری به ما دهد و در ازای این همکاری و تناسب فعالیت خود سود و درآمد مناسبی کسب کند.

نحوه ی کلی کار به این صورت است که هر شخص با عضویت در سایت ما دارای لینک ریفرال مخصوص به خود خواهد بود و خود به طور مستقل تبدیل به یک اکسچنج خواهد شد، بدون اینکه احتیاج به امکانات و داشتن دردسر های گوناگون ایجاد و نگهداری سایت، پشتیبانی ، طراحی و برنامه نویسی ، سرمایه و گرفتن لایسنس های مختلف باشد. همکار افتخاری ما لینک ریفرال خود را تبلیغ می کند، هر مشتری که از طریق این لینک ریفرال کاربر سایت FarhadExchange شود و خرید و فروش نماید، به ازای هر مقدار خرید و فروش ، سود مناسبی – ۲۵ درصد کل سود هر تراکنش –  کسب نماید.

اگر خودتان احتیاج به وبمانی دارید، یا کسانی را می شناسید که احتیاج به وبمانی ارزان و مطمئن دارند، این امکان فروش وبمانی دقیقا برای کسب درآمد شما طراحی شده است.

در این طرح شما با یک کد ساده ی HTML یک فروشگاه فروش وبمانی با قیمت بسیار مناسب ایجاد می کنید. مشتریان با کد ریفرال شما به سمت سایت ما هدایت می شوند و وبمانی مورد نیاز خود را با قیمتی بسیار مناسب خریداری می کنند و به محض واریز ریال، حساب کاربری شما در سایت ما اتوماتیک و بلافاصله شارژ می شود.

سهم شما ۲۵% از کل سود کسب شده خواهد بود. مثلا اگر قیمت خرید وبمانی ما ۳۷۰۰ تومان و قیمت قروش وبمانی ما ۳۹۰۰ تومان باشد، سود ما در این میان ۲۰۰ تومان است که در لحظه ۲۵% درصد آن (۵۰ تومان) در لحظه و اتوماتیک به حساب شما واریز خواهد شد و همان لحظه قابل برداشت خواهد بود.

 

***توجه: سیستم ما به ازای هر خرید به طور اتوماتیک تخفیفی به خریدار می دهد. میزان سود ریفرال پس از کسر این مقدار تخفیف منظور می گردد. حداکثر میزان تخفیف در سیستم ۶۰ تومان است.

مهمترین ویژگی های فروشگاه وبمانی شما از قرار زیر خواهد بود:

 

مزیت اول: قیمت فروش وبمانی شما کاملا رقابتی خواهد بود. چرخی در بازار بزنید که متوجه شوید که قیمت فرهاد اکسچنج در فروش وبمانی به مشتریان، قیمتی استثنایی و باور نکردنی است و به همین علت مشتریان زیادی خواهان استفاده از آن هستند.

 

مزیت دوم: در سایت فرهاد اکسچنج برای کاربرانی که خرید بالا دارند، تخفیف های اتوماتیک روی سایت تعبیه شده که تا ۶۰ تومان (!) تخفیف نیز عاید مشتریان عمده خواهد شد. هر مشتری به ازای هر ۱۰۰۰ دلار خرید، یک تومان تخفیف می گیرد و حداکثر تا ۶۰ تومان می تواند در هر دلار  تخفیف بگیرد که رقم بسیار قابل توجهی است.

 

مزیت سوم: سایت فرهاد اکسچنج با ۱۳ سال سابقه (از سال ۲۰۰۴) قدیمترین اکسچنج ارز الکترونیکی کشور و نماینده ی انحصاری و رسمی بانک روسی وبمانی در ایران است و دارای بالاترین Business Level  در سطح خاور میانه می باشد. بنابراین کاربر می تواند مطمئن باشد که از مطمئن ترین منبع موجود وبمانی در خاورمیانه وبمانی خود را تهیه می کند.

 

مزیت چهارم: برای خرید وبمانی از سایت فرهاد اکسچنج دات کام، احتیاج به احراز هویت و حتی احتیاج به رجیستر (ثبت نام) کردن روی سایت ما نیست. اگرچه اگر کسی بخواهد تاریخچه و رکوردی از معاملات خود داشته باشد، لازم است که در سایت ما ثبت نام کند. (*توضیح مهم : اگر کسی بدون ثبت نام و رجیستر و لاگین در سایت خرید کند، قیمت وبمانی برای وی بسیار گران خواهد بود و چه بسا در اکثر موارد سیستم سفارش خرید وبمانی او  را به طور اتوماتیک متوقف کند تا وریفای کامل از خریدار به عمل آید. بنابراین بهترین کار برای خریدار وبمانی ثبت نام در سایت و وریفای کامل هویت است*)

 

 

توجه۱ این امکان وجود دارد که هر کس زیر مجموعه ی خودش نیز باشد. برای اینکار باید حساب جدید باز کند و حساب جدید خود را نیز وریفای (احراز هویت) کند.

 

توجه ۲: در خلال سفارش هم می توانید درخواست شارژ حساب وبمانی خود را داشته باشید و هم می توانید لینک مربوطه و یوزرنیم و پسورد مربوطه را در اختیار ما قرار دهید تا برایتان پرداخت با وبمانی را انجام دهیم.

 

برای شرکت در طرح Referral Link مراحل زیر را بروید:

۱٫ از طریق لینک زیر در سایت فرهاد اکسچنج دات کام ثبت نام بفرمایید:

https://farhadexchange.com/signup.php

 

 

ثبت در سایت دات کام و سایت دات نت کاملا شبیه به هم است.

۲٫ پس از ثبت نام در سایت دات کام  بلافاصله  حساب کاربری شما در سایت دات کام  فعال خواهد بود و سپس با شناسه ی کاربری و رمز عبور خود – که در هنگام ثبت نام انتخاب کرده اید – در سایت فرهاد اکسچنج دات کام لاگین کنید:

https://farhadexchange.com

 

link1

پس از لاگین وارد کنترل پنل کاری خود می شوید. روی لینک Referral Listing که در شکل با فلش آبی نشان داده شده کلیک کنید:

 

 

در صفحه ی Referral Listing شما امکانات مختلف برای همکاری با فرهاد اکسچنج و امکان مشاهده ی زیر مجموعه هایتان و درآمد کسب شده از ایشان را خواهید داشت.

هر خرید اتوماتیک که از سمت زیر مجموعه های شما  انجام شود بلافاصله سود حاصله به حساب شما به طور اتوماتیک واریز خواهد شد و هر موقع شما بخواهید امکان برداشت  سود از حسابتان را به صورت ریال یا دیگر پول های الکترونیک خواهید داشت.

سود هر چقدر باشد، ۲۵% خالص آن به طور اتوماتیک و بلافاصله با انجام تراکنش توسط زیرمجموعه ی شما به حساب کاربری شما واریز می شود و قابل برداشت خواهد بود.

 

 

 

لینک ریفرال شما، لینکی مانند زیر است:

https://farhadexchange.net/?rid=4880

لینک فوق برای سایت دات نت است و طبعا لینک سایت دات کام به صورت زیر است:

https://farhadexchange.com/?rid=4880

 

 

همانطور که در شکل  فوق مشخص هست، علاوه بر کد ریفرال ، در کنترل پنل خودتان روی سایت ما “کد جاوا اسکریپت” نیز در اختیارتان قرار گرفته که با قرار دادن این کد جاوا اسکریپت، فرهاد اکسچنج عملا روی سایت شما خواهد بود، و هر گونه خرید و فروشی که از طریق آن انجام شود، سود شما اتوماتیک به حسابتان منتقل خواهد گردید.

کد جاوااسکریپت که در کنترل پنل شما قرار دارد، کدی شبیه به زیر است:

 

 

که با کپی و پیست کردن آن در هر نقطه از وب سایت یا وبلاگ  خود می توانید آن را فعال نمایید و یک فرهاد اکسچنج کوچک – اما کارا – روی سایت خود داشته باشید.

 

کافی است کد فوق را در کد HTML سایت یا وبلاگ خود وارد کنید و کار تمام است.

شخص با کلیک بر روی این اکسچنج کوچک، با کد ریفرال شما، مستقیم به سایت ما وصل می شود و هر خرید و فروش که انجام دهد، بلافاصله سود شما به طور اتوماتیک به حسابتان منتقل خواد شد و آماده ی برداشت خواهد بود.

برخی تیدیل ها روی سایت ما احتیاج به ثبت نام و رجیستر کردن نیز ندارد. در چنین مواقعی، حتی اگر کاربر در سایت ما ثبت نام نیز نکرده باشد، چنانچه با کد ریفرال شما به سایت ما وصل شود، باز سود شما حاصل از خرید یا فروش وی به طور اتوماتیک به حسابتان منتقل خواهد شد.

اگر کاربری که با لینک ریفرال شما به سایت ما متصل شده است، در سایت ثبت نام نکند، فقط در همان تراکنش به شما سود ریفرال تعلق خواهد گرفت (مگر اینکه دفعات بعد هم از همان لینک ریفرال شما استفاده کند و با همان لینک سفارش دهد). لیکن اگر در سایت ثبت نام کند، دیگر به طور مداوم در هر خرید پی پال به شما کارمزد تعلق خواهد گرفت (چه از لینک شما استفاده کند و چه نکند).

*توجه: کمیسیون خود را از طریق کنترل پنل خودتان روی سایت فرهاد اکسچنج به راحتی می توانید برداشت کنید (به ریال – وبمانی – پرفکت مانی و بیت کوین).

 

 

لطفا هر گونه مشکل یا پیشنهاد یا انتقاد را از طریق پشتیبانی با ما در میان بگذارید.

 

سایت پشتیبانی فرهاد اکسچنج

 


    بازگشت به خانه


    Here you can find information as to the passport for our WM-identifier 426811416752www.megastock.ruCertified WebMoney Exchanger and Officer in IRAN
    SSL Certificate